turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

turkmmo

Massive Multiplayer Online Games

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Düzgün İmza Koyamayanlar!

3 posters
YazarMesaj
ßéLa_06
Moderatör
Moderatör
ßéLa_06

Düzgün İmza Koyamayanlar! Empty
MesajKonu: Düzgün İmza Koyamayanlar!   Düzgün İmza Koyamayanlar! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 2:29 pm

Bu konuda bir çaremiz var arkadaşlar.İmzanıza resim koymak vs koymak için burada -Düzgün İmza Koyamayanlar! Picture- resmine tıklarsanız resim koyabilirsiniz.Eğer resim çıkmazsa -Düzgün İmza Koyamayanlar! Picture_save- bu resme tıklayıp , İmageShack'e siteye koymak istediğiniz resmi yükleyebilirsiniz..!
ßéLa_06
Moderatör
Moderatör
ßéLa_06

MesajKonu: Geri: Düzgün İmza Koyamayanlar!   Düzgün İmza Koyamayanlar! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 2:32 pm

Arkadaşlar şimdi ben buraya bir resim yüklüyorum sonrada imzada Resim'e tıklayıp linki yapıştırıyorum ve tekrar imzaya tıklayıp GÖNDER'e basıyorum..
toretto111
Deneme Mod.
Deneme Mod.
toretto111

MesajKonu: Geri: Düzgün İmza Koyamayanlar!   Düzgün İmza Koyamayanlar! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 2:43 pm

saol lan Sırıtma
CrueL
Admin
Admin
CrueL

MesajKonu: Geri: Düzgün İmza Koyamayanlar!   Düzgün İmza Koyamayanlar! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:10 am

Eline sağlık.Bi qüzelde imza yapmışsın kendine.Hadi hayırlısı Gülücük
http://turkmmo.turkforumpro.com

Düzgün İmza Koyamayanlar!
1 sayfadaki 1 sayfası