turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

turkmmo

Massive Multiplayer Online Games

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Metin2 Maymun Zindanları Klavuzları

YazarMesaj
TrPerfecT
Good Member
Good Member
TrPerfecT

Metin2 Maymun Zindanları Klavuzları Empty
MesajKonu: Metin2 Maymun Zindanları Klavuzları   Metin2 Maymun Zindanları Klavuzları Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 9:51 pm

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu alıntı yapmadım, kendim derleyip kendim tasarladım, bir teşekkür yada +rep benim için yeterli olacaktır...

Arkadaşlar 3 Adet maymun zindanı vardır,

Bunlar kolay-normal-zor olarak üç gruba ayrılmaktadır.

Kolay Maymun Zindanı Sonuna Ulaşmak İçin;

2.Köyden gitmeniz mükündür. Sondaki Boss'tan KOLAYMaymun zindanı bitkisi düşer.Eğer atınız ölürse atınız acemi iken canlandırabilirsiniz.

Boss'un odası için:Her zaman dümdüz ilerleyin sağ sola hiçbiryere sapmadan sürekli düz gidin, Taş maymunun olduğu odaya ulaşacaksınız.

Normal Maymun Zindanı

Çöldeki sağ alttaki zindandır.Buranın sonunda normal zindan bitkisi düşer.Eğer atınız zırhlı ise yani 11-21 lvl arasında ise, bu bitki ile atınızı canlandırabilirsiniz.

Boss için:İlk ışınlanmadan geçin, dümdüz gidin ilk aradan sağ yapıp düz gidin sol yapın tekrar düz gidin sonra taş maymunlara geleceksiniz oraya geldiğinizde ilk aradan sol yapıp odaya ulaşabilirsiniz.

NOT: Ayrıca anıtların yerinide öğrendiniz sayfa görevinide burdan yapabilirsiniz.

Zor Maymun Zindanı

Buda çöldeki ortadaki zindandır.Z.Zindan Bitkisi düşer.Atınız askeri ise [21 lwl] veya üzeriyse bu bitki ile canlandırabilirsiniz.

Boss için sürekli kolay maymun zindanı gibi dümdüz ilerleyin odaya ulaşabilirsiniz...

Metin2 Maymun Zindanları Klavuzları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 İmparatorlukların Tanıtımı
» Metin2 Tarihçesi
» Metin2 Kule
» Metin2 Evlilik
» Metin2 Çin Serveri