turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

turkmmo

Massive Multiplayer Online Games

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatör Katları-Anlatımları

4 posters
YazarMesaj
CrueL
Admin
Admin
CrueL

Moderatör Katları-Anlatımları Empty
MesajKonu: Moderatör Katları-Anlatımları   Moderatör Katları-Anlatımları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:02 am

Deneme Moderatör
Moderatör olmaya aday olmus ve kabul edilmis üyedir.Deneme Moderatör oldugu sürece , ben administratör tarafından qözetim altına alınır ve sagladigi qüvenlik - paylasim derecesine qöre Moderatör olmaya hak kazanir..!

Moderatör
Deneme Moderatör testini tamamlamis ve iyi bir paylasimci oldugu için 1 kat yükseltilmistir.Bir daha ki kata ulasabilmek için sadece ve sadece qüvenligi saglamak zorundadir.Konu açarsada sansini 2 ye katlayamaz.Fakat konu açmak isterse qönlü bilir...

Süper Moderatör
Moderatör'lük qörevini iyi bir sekilde tamamlamis ve kesinlikle bir çok konu açarsa Administratör olmaya yelken açmis Moderatör..!
Saygilarimla CrueL
http://turkmmo.turkforumpro.com
toretto111
Deneme Mod.
Deneme Mod.
toretto111

MesajKonu: Geri: Moderatör Katları-Anlatımları   Moderatör Katları-Anlatımları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:04 am

güsel paylasim +rep verdim pek gerek yok ama bosver Sırıtma ayrica bu kadar kat oldugunu bilmiordum pls beni gozetim altına al Üzgün
xxmemoxx
Member
Member

MesajKonu: Geri: Moderatör Katları-Anlatımları   Moderatör Katları-Anlatımları Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:26 pm

bende vereyim ama nerden Sırıtma
loskas11
Junior Member
Junior Member

MesajKonu: Geri: Moderatör Katları-Anlatımları   Moderatör Katları-Anlatımları Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 3:07 pm

bu ne rezalet yalan yere yaziyosunuz: Moderatör Katları-Anlatımları Icon_evil Moderatör Katları-Anlatımları Icon_evil Moderatör Katları-Anlatımları Confused nasıl yapılıyo Moderatör Katları-Anlatımları Confused

Moderatör Katları-Anlatımları
1 sayfadaki 1 sayfası