turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız.Lütfen üyeliğinizi gerçekleştiriniz veya siteden çıkınız..!
turkmmo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

turkmmo

Massive Multiplayer Online Games

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!!

YazarMesaj
sisonko
Junior Member
Junior Member

MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!! Empty
MesajKonu: MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!!   MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!! Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 1:46 pm

Çarın Adı KaSVeTLi Bayrak Shinsoo Karakter Savaşçı (Bedensel)

Biyolog Görevi Şeytan Hatırası Bitmiş Bulunmakta (+60 Savunma werir)

Atı Skillidir Saç Stili Siyah Topuzdur

Çarda Savaş Kağıdı (2 Adet) Kritik Ve Delici Özellik Veren EP İle Alınan Özel İtemler Vardır...

Çarı Boş Olarak Satıyorum Yançarları 45lwl Okcu 41lwl Bıcakcı Ve 45 lwl İyileştirmeci Şamandır (Şamanın Saç Stili Vardır)
Çarı Bırakırkenki Resmim Aşağıda Bulunmaktadır Bütün Server Tarafındna Sevilmektedir çarımız...

Çarıma Belli Bir Fiyat Koymuyorum Teklifleri Değerlendiriyorum. Bana Ulaşıp bilgi almak isteyen Arkadaşlarımız (kemal_karayel_@hotmail.com) Adresini ekliyip Sorularını sorabilirler...

RESİMDEDE RAHATCA GÖRÜLMEKTEDİR...

NOT Çar Sadece İzmir İçi Satılır.)
MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!! 0805101434

MANAS 75 LWL SAVASCI !!! (İZMİR İÇİ) !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Savaşçı Klavuzu